Detail úřadu práce > Úřad práce ve Zlíně

Úřad práce ve Zlíně

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

577 577 111
577 432 318
Úřad práce ve Zlíně
Čiperova č.p. 5182
760 01 Zlín - Zlín
T.Bati 508, 760 01 ZLÍN

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazačů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Ing. Zdeněk Semerád
tel.: 577 577 411
e-mail: Zdenek.Semerad@zl.mpsv.cz
Bc. Naděžda Sivíková
tel.: 577 577 413
e-mail: Nadezda.Sivikova@zl.mpsv.cz
Dagmar Navrátilová
tel.: 577 577 202
e-mail: Dagmar.Navratilova@zl.mpsv.cz
PhDr. Jiří Strnad
tel.: 577 577 506
e-mail: Jiri.Strnad@zl.mpsv.cz
Ing. Pavel Pinďák
tel.: 577 577 310
e-mail: Pavel.Pindak@zl.mpsv.cz
JUDr. Pavla Kubáčková
tel.: 577 577 331
e-mail: Pavla.Kubackova@zl.mpsv.cz
Ing. Jana Fojtíková
tel.: 577 577 326
e-mail: Jana.Fojtikova@zl.mpsv.cz
Mgr. Ilona Šumíčková
tel.: 577 577 503
e-mail: Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Leona Švachová
tel.: 577 577 336
e-mail: Leona.Svachova@zl.mpsv.cz
Ing. Martina Baďurová
tel.: 577 577 171
e-mail: Martina.Badurova@zl.mpsv.cz
Bc. Lucie Topolánková
tel.: 577 577 403
e-mail: Lucie.Topolankova@zl.mpsv.cz
Irena Ševčíková
tel.: 577 577 513
e-mail: Irena.Sevcikova@zl.mpsv.cz
Jaroslava Vykoukalová
tel.: 577 577 205
e-mail: Jaroslava.Vykoukalova@zl.mpsv.cz
Mgr. Ilona Šumíčková
tel.: 577 577 503
e-mail: Ilona.Sumickova@zl.mpsv.cz
Ing. Josef Kovaříček
tel.: 577 577 322
e-mail: Josef.Kovaricek@zl.mpsv.cz
Ing Martin Vaněk
tel.: 577 577 323
e-mail: Martin.Vanek@zl.mpsv.cz
Mgr. Tomislav Kolařík
tel.: 577 577 120
e-mail: Tomislav.Kolarik@zl.mpsv.cz
Bc. Dagmar Šerá
tel.: 577 321 149
e-mail: Dagmar.Sera@zl.mpsv.cz
Jana Žáčková
tel.: 577 577 121
e-mail: Jana.Zackova@zl.mpsv.cz
Ing. Natalie Bradová
tel.: 577 577 160
e-mail: Natalie.Bradova@zl.mpsv.cz
MUDr.,CSc. František Grossmann
tel.: 577 577 192
e-mail: Frantisek.Grossmann@zl.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Otrokovice

Kontaktní informace

577 922 153, 577 923 656
577 921 626
Úřad práce ve Zlíně
Dislokované pracoviště Otrokovice
tř. Osvobození č.p. 1388
765 02 Otrokovice - Otrokovice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Zdenka Němčíková
tel.: 577 923 656
e-mail: Zdenka.Nemcikova@zl.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Slavičín

Kontaktní informace

577 341 960, 577 341 961
577 310 084
Úřad práce ve Zlíně
Dislokované pracoviště Slavičín
Osvobození č.p. 25
763 21 Slavičín - Slavičín

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 12:00
08:00 - 17:00
08:00 - 12:00
08:00 - 12:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 12:00
08:00 - 17:00
08:00 - 12:00
08:00 - 12:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

BC. MARTINA Babulíková
tel.: 577 320 133

Dislokované pracoviště Valašské Klobouky

Kontaktní informace

577 320 133, 577 321 017
577 310 089
Úřad práce ve Zlíně
Dislokované pracoviště Valašské Klobouky
Masarykovo náměstí č.p. 177
766 01 Valašské Klobouky - Valašské Klobouky

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Bc. Martina Babulíková
tel.: 577 320 133
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis