Detail úřadu práce > Úřad práce v Uherském Hradišti

Úřad práce v Uherském Hradišti

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

572 520 211
572 552 227
Úřad práce v Uherském Hradišti
Na Morávce č.p. 1215
686 01 Uherské Hradiště - Uherské Hradiště
StaráTenice 1195, 686 01 Uherské Hradiště

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Neúřední den - pouze registrace nových uchazečů

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Neúřední den - pouze registrace nových uchazečů

Kontaktní osoby

Ing. Richard Janíček
tel.: 572 520 210
e-mail: richard.janicek@uh.mpsv.cz
Štěpánka Burešová
tel.: 572 520 212
e-mail: Stepanka.Buresova@uh.mpsv.cz
Milan Čambal Bc.
tel.: 572 520 230
e-mail: Milan.Cambal@uh.mpsv.cz
Mgr. Bronislav Vajdík
tel.: 572 520 270
e-mail: Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Eva Procházková
tel.: 572 520 221
e-mail: Eva.Prochazkova@uh.mpsv.cz
Milan Čambal Bc.
tel.: 572 520 230
e-mail: Milan.Cambal@uh.mpsv.cz
Mgr. & Mgr Sylva Štěpitová
tel.: 572 520 273
e-mail: Sylva.Stepitova@uh.mpsv.cz
Mgr. Bronislav Vajdík
tel.: 572 520 270
e-mail: Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Miroslav Lukeš
tel.: 572 520 263
e-mail: Miroslav.Lukes@uh.mpsv.cz
Mgr. Bronislav Vajdík
tel.: 572 520 270
e-mail: Bronislav.Vajdik@uh.mpsv.cz
Ing. František Dostálek
tel.: 572 520 260
e-mail: Frantisek.Dostalek@uh.mpsv.cz
JUDr. Zlata Cilečková
tel.: 572 520 250
e-mail: Zlatuse.Cileckova@uh.mpsv.cz
Ing. Lenka Hefková
tel.: 572 520 220
e-mail: Lenka.Hefkova@uh.mpsv.cz
Mgr. & Mgr Sylva Štěpitová
tel.: 572 520 273
e-mail: Sylva.Stepitova@uh.mpsv.cz
Ing. Vitězslav Mach
tel.: 572 520 215
e-mail: Vitezslav.Mach@uh.mpsv.cz
Ing. Vitězslav Mach
tel.: 572 520 215
e-mail: Vitezslav.Mach@uh.mpsv.cz
Věra Voráčová
tel.: 572 520 299
e-mail: vera.voracova@uh.mpsv.cz
Věra Mikolášová
tel.: 572 520 287
e-mail: vera.mikolasova@uh.mpsv.cz
Jiří Dosoudil
tel.: 575 520265
e-mail: jiri.dosoudil@uh.mpsv.cz
Jiří Dosoudil
tel.: 575 520265
e-mail: jiri.dosoudil@uh.mpsv.cz
MUDr. Elena Filipová
tel.: 572 503 556
e-mail: Elena.Filipova@uh.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Uherský Brod

Kontaktní informace

572 613 541
572 637 463
Úřad práce v Uherském Hradišti
Dislokované pracoviště Uherský Brod
Svat. Čecha č.p. 1365
688 01 Uherský Brod - Uherský Brod

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Neúřední den, pouze registrace nových uchazečů

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Neúřední den, pouze registrace nových uchazečů

Kontaktní osoby

Anna Mikulčíková
tel.: 572 613 551
e-mail: Anna.Mikulcikova@uh.mpsv.cz
Andrea Bartko
tel.: 572 613 549
e-mail: Andrea.Bartko@uh.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis