Detail úřadu práce > Úřad práce v Tachově

Úřad práce v Tachově

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

374 799 411
374 723 754
Úřad práce v Tachově
tř. Míru č.p. 1633
347 01 Tachov - Tachov
Hornická č.p. 1786, 347 01 Tachov 1

Úřední doba

07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen nové žádosti

Kontaktní osoby

Ing. Jaroslav Stehlík
tel.: 374 72 20 54
e-mail: Jaroslav.Stehlik@tc.mpsv.cz
Helena Grunertová
tel.: 374 799 412
e-mail: Helena.Grunertova@tc.mpsv.cz
Bc. Alena Jančová
tel.: 374 799 439
e-mail: Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Veronika Havlíčková
tel.: 374 799 441
e-mail: Veronika.Havlickova@tc.mpsv.cz
Bc. Alena Jančová
tel.: 374 799 439
e-mail: Alena.Jancova@tc.mpsv.cz
Jitka Schusterová
tel.: 374 799 424
e-mail: jitka.schusterova@tc.mpsv.cz
Bc. Oldřich Struček
tel.: 374 799 432
e-mail: Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Marie Veřtatová
tel.: 374 799 423
e-mail: Marie.Vertatova@tc.mpsv.cz
Mgr. Eduard Šimůnek
tel.: 374 799 415
e-mail: Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Mgr. Eduard Šimůnek
tel.: 374 799 415
e-mail: Eduard.Simunek@tc.mpsv.cz
Mgr. Vladimír Lovčí
tel.: 374 799 425
e-mail: Vladimir.Lovci@tc.mpsv.cz
Ing. Jana Šimková
tel.: 374 799 413
e-mail: Jana.Simkova@tc.mpsv.cz
Bc. Oldřich Struček
tel.: 374 799 432
e-mail: Oldrich.Strucek@tc.mpsv.cz
Vlastislav Váňa
tel.: 374 799 427
e-mail: Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Vlastislav Váňa
tel.: 374 799 427
e-mail: Vlastislav.Vana@tc.mpsv.cz
Eva Vlčková
tel.: 374 705 200
e-mail: Eva.Vlckova@tc.mpsv.cz
Eliška Kapalínová
tel.: 374 705 205
e-mail: Eliska.Kapalinova@tc.mpsv.cz
Žádost Elektronická
e-mail: eforms.tct@tc.mpsv.cz
Břetislav Matouš
tel.: 374 705 207
e-mail: Bretislav.Matous@tc.mpsv.cz
MUDr. Jaromír Lata
tel.: 374 692 511
e-mail: Jaromir.Lata@tc.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Stříbro

Kontaktní informace

374 623 687
Úřad práce v Tachově
Dislokované pracoviště Stříbro
Benešova č.p. 511
349 01 Stříbro - Stříbro

Úřední doba

07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 13:30

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen nové žádosti

Kontaktní osoby

Petra Chudáčková
tel.: 374 623 687
e-mail: petra.chudackova@tc.mpsv.cz
Irena Křížová
tel.: 374 623 687
e-mail: irena.krizova@tc.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis