Detail úřadu práce > Úřad práce v Táboře

Úřad práce v Táboře

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 165 111
950 165 302
Úřad práce v Táboře
Husovo nám. č.p. 2938
390 02 Tábor - Tábor

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podávání žádostí

Kontaktní osoby

Ing. Pavel Kaczor
tel.: 950 165 300
e-mail: Pavel.Kaczor@ta.mpsv.cz
Hana Marcollová
tel.: 950 165 301
e-mail: Hana.Marcollova@ta.mpsv.cz
Mgr. Lenka Tkáčová
tel.: 950 165 202
e-mail: Lenka.Tkacova@ta.mpsv.cz
Věra Růžičková
tel.: 950 165 231
e-mail: Vera.Ruzickova@ta.mpsv.cz
Mgr. Lenka Podráská
tel.: 950 165 154
e-mail: Lenka.Podraska@ta.mpsv.cz
Mgr. Josef Buriánek
tel.: 950 165 207
e-mail: Josef.Burianek@ta.mpsv.cz
Alena Křemenová
tel.: 950 165 173
e-mail: Alena.Kremenova@ta.mpsv.cz
Ing. Miroslava Humhalová
tel.: 950 165 170
e-mail: Miroslava.Humhalova@ta.mpsv.cz
JUDr. Vladimír Hort
tel.: 950 165 203
e-mail: Vladimir.Hort@ta.mpsv.cz
Ing. Helena Hanušová
tel.: 950 165 140
e-mail: Helena.Hanusova@ta.mpsv.cz
Mgr. Petra Psotová
tel.: 950 165 156
e-mail: Petra.Psotova@ta.mpsv.cz
Jaroslav Alexa
tel.: 950 165 205
e-mail: Jaroslav.Alexa@ta.mpsv.cz
Ing. Dagmar Kulvaitová
tel.: 950 165 171
e-mail: Dagmar.Kulvaitova@ta.mpsv.cz
Ing. Zdeňka Doležalová
tel.: 950 165 206
e-mail: Zdenka.Dolezalova@ta.mpsv.cz
Jiřina Berná
tel.: 950 165 523
e-mail: Jirina.Berna@ta.mpsv.cz
Libor Kašpar
tel.: 950 165 212
e-mail: Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
Libor Kašpar
tel.: 950 165 212
e-mail: Libor.Kaspar@ta.mpsv.cz
MUDr. Anina Vilímková
tel.: 950 165 504
e-mail: Anina.Vilimkova@ta.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Soběslav

Kontaktní informace

381 201 100
Úřad práce v Táboře
Dislokované pracoviště Soběslav
tř. Dr. Edvarda Beneše č.p. 44/4
392 01 Soběslav - Soběslav II

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podávání žádostí

Kontaktní osoby

Zdeňka Jedličková
tel.: 381 201 101
e-mail: Zdenka.Jedlickova@ta.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis