Detail úřadu práce > Úřad práce v Semilech

Úřad práce v Semilech

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

481 650 111
481 650 317
Úřad práce v Semilech
Bořkovská č.p. 572
513 01 Semily - Podmoklice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Mgr. Jan Rychlik
tel.: 481 622 011
e-mail: jan.rychlik@sm.mpsv.cz
Stanislava Vyplelová
tel.: 481 650 311
e-mail: Stanislava.Vyplelova@sm.mpsv.cz
Mgr. Martina Strnádková
tel.: 481 650 301
e-mail: Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Mgr. Martina Strnádková
tel.: 481 650 301
e-mail: Martina.Strnadkova@sm.mpsv.cz
Dagmar Fišerová
tel.: 481 650 113
e-mail: Dagmar.Fiserova@sm.mpsv.cz
Yveta Holatová
tel.: 481 650 115
e-mail: Yveta.Holatova@sm.mpsv.cz
Mgr. Michaela Dlasková
tel.: 481 650 200
e-mail: Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Zdeněk Štěpán
tel.: 481 650 314
e-mail: Zdenek.Stepan@sm.mpsv.cz
Mgr. Michaela Dlasková
tel.: 481 650 200
e-mail: Michaela.Dlaskova@sm.mpsv.cz
Milena Vohnická
tel.: 481 650 302
e-mail: Milena.Vohnicka@sm.mpsv.cz
Ivana Brychcíová
tel.: 481 650 513
e-mail: Ivana.Brychciova@sm.mpsv.cz
Jana Skrbková
tel.: 481 650 401
e-mail: Jana.Skrbkova@sm.mpsv.cz
Věra Jetelová
tel.: 481 650 212
e-mail: Vera.Jetelova@sm.mpsv.cz
Jiří Zahradník
tel.: 481 650 303
e-mail: Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Jiří Zahradník
tel.: 481 650 303
e-mail: Jiri.Zahradnik@sm.mpsv.cz
Ing. Ivo Vancl
tel.: 481 663 237
e-mail: Ivo.Vancl@sm.mpsv.cz
Marie Farská
tel.: 481 663 314
e-mail: Marie.Farska@sm.mpsv.cz
Martin Krpata
tel.: 481 663 375
e-mail: Martin.Krpata@sm.mpsv.cz
MUDr. Jaroslava Krtičková
tel.: 481 663 419
e-mail: Jaroslava.Krtickova@sm.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Jilemnice

Kontaktní informace

481 549 011
Úřad práce v Semilech
Dislokované pracoviště Jilemnice
Masarykovo náměstí č.p. 8
514 01 Jilemnice - Jilemnice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Mgr. Václava Benešová
tel.: 481 549 044
e-mail: Vaclava.Benesova@sm.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Turnov

Kontaktní informace

481 321 011
Úřad práce v Semilech
Dislokované pracoviště Turnov
Skálova č.p. 72
511 01 Turnov - Turnov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze evidence nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Radana Mlejnková
tel.: 481 321 011
e-mail: Radana.Mlejnkova@sm.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis