Detail úřadu práce > Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou

Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 159 111
494 534 496
Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Štemberkova č.p. 1433
516 01 Rychnov nad Kněžnou - Rychnov nad Kněžnou
Poliklinika s.r.o., Jiráskova 1389, 516 01 Rychnov n. Kněžnou

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Petr Richtera
tel.: 950 159 300
e-mail: petr.richtera@rk.mpsv.cz
Hana Klabzubová
tel.: 950 159 301
e-mail: sekretariat@rk.mpsv.cz
Mgr. Naděžda Šínová
tel.: 950 159 316
e-mail: Nadezda.Sinova@rk.mpsv.cz
Marie Kinzelová
tel.: 950 159 205
e-mail: Marie.Kinzelova@rk.mpsv.cz
Ing. Alena Martincová
tel.: 950 159 310
e-mail: poradenstvi@rk.mpsv.cz
Lenka Ullrichová
tel.: 950 159 224
e-mail: Lenka.Ullrichova@rk.mpsv.cz
Ing. Hana Kasperová
tel.: 950 159 324
e-mail: Hana.Kasperova@rk.mpsv.cz
Ing. Hana Kasperová
tel.: 950 159 324
e-mail: Hana.Kasperova@rk.mpsv.cz
Bohumil Urban
tel.: 950 159 328
e-mail: Bohumil.Urban@rk.mpsv.cz
Ing. Věra Kučerová
tel.: 950 159 315
e-mail: Vera.Kucerova@rk.mpsv.cz
Mgr. Naděžda Martincová
tel.: 950 159 231
e-mail: Nadezda.Martincova@rk.mpsv.cz
Ing. Ivan Balcar
tel.: 950 159 312
e-mail: Ivan.Balcar@rk.mpsv.cz
Jiří Horský
tel.: 950 159 307
e-mail: Jiri.Horsky@rk.mpsv.cz
Ing. Jiřina Ponocná
tel.: 950 159 331
e-mail: Jirina.Ponocna@rk.mpsv.cz
Marie Bartošová
tel.: 950 159 506
e-mail: Marie.Bartosova@rk.mpsv.cz
Ing. Jiřina Ponocná
tel.: 950 159 331
e-mail: Jirina.Ponocna@rk.mpsv.cz
Ladislav Greguš
tel.: 950 159 313
e-mail: Ladislav.Gregus@rk.mpsv.cz
MUDr. Markéta Štruplová
tel.: 494 661 512
e-mail: Marketa.Struplova@rk.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Dobruška

Kontaktní informace

950 159 270
494 623 812
Úřad práce v Rychnově nad Kněžnou
Dislokované pracoviště Dobruška
nám. F. L. Věka č.p. 26
518 01 Dobruška - Dobruška

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Mgr. Renata Rýdlová
tel.: 950 159 270
e-mail: Renata.Rydlova@rk.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis