Detail úřadu práce > Úřad práce v Rakovníku

Úřad práce v Rakovníku

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

313 286 111
313 513 023
Úřad práce v Rakovníku
nábř. T. G. Masaryka č.p. 2473
269 01 Rakovník - Rakovník II

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
08:00 - 14:00 jen nově evidovaní

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
08:00 - 17:00
08:00 - 14:00
08:00 - 14:00 jen nově evidovaní

Kontaktní osoby

Alexander Zajíc
tel.: 313 286 101
e-mail: alexander.zajic@ra.mpsv.cz
Marie Perglerová
tel.: 313 286 100
e-mail: Marie.Perglerova@ra.mpsv.cz
Ing. Markéta Pánková
tel.: 313 286 200
e-mail: Marketa.Pankova@ra.mpsv.cz
Eva Černá
tel.: 313 286 305
e-mail: Eva.Cerna@ra.mpsv.cz
Mgr. Jitka Lužná
tel.: 313 286 300
e-mail: Jitka.Luzna@ra.mpsv.cz
Irena Kučerová
tel.: 313 286 601
e-mail: Irena.Kucerova@ra.mpsv.cz
Mgr. Alena Balladová
tel.: 313 286 302
e-mail: Alena.Balladova@ra.mpsv.cz
Ing. Lenka Urešová
tel.: 313 286 600
e-mail: Lenka.Uresova@ra.mpsv.cz
JUDr. Vlastislav Brngál
tel.: 313 286 500
e-mail: Vlastislav.Brngal@ra.mpsv.cz
Ing. Lenka Bártová
tel.: 313 286 400
e-mail: Lenka.Bartova@ra.mpsv.cz
Mgr. Dagmar Erbáková
tel.: 313 286 301
e-mail: Dagmar.Erbakova@ra.mpsv.cz
Miroslav Hekl
tel.: 313 286 120
e-mail: Miroslav.Hekl@ra.mpsv.cz
Jiří Křivohlavý
tel.: 313 286 121
e-mail: Jiri.Krivohlavy@ra.mpsv.cz
Bc. Eva Beštová
tel.: 313 286 900
e-mail: Eva.Bestova@ra.mpsv.cz
Iva Kasanová
tel.: 313 286913
e-mail: iva.kasanova@ra.mpsv.cz
Podatelna
tel.: 313 286 111
e-mail: Podatelna@ra.mpsv.cz
Alexej Laňka
tel.: 313 513 026
e-mail: Alexej.Lanka@ra.mpsv.cz
MUDr. Jiří Zelenka
tel.: 313 286 801
e-mail: Jiri.Zelenka@ra.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Kontaktní informace

Úřad práce v Rakovníku

nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis