Detail úřadu práce > Úřad práce hl.m. Prahy

Úřad práce hl.m. Prahy

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

221 921 111
257 328 198
Úřad práce hl.m. Prahy
Domažlická č.p. 1139/11
130 00 Praha - Žižkov
Kartouzská 4, Praha 5, 150 00

Úřední doba

07:45 - 17:15
07:30 - 15:45
07:45 - 17:15
07:30 - 15:45
07:30 - 14:30 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00 Pouze na pobočkách
08:00 - 13:00 Pouze na pobočkách
08:00 - 17:00 Pouze na pobočkách
08:00 - 13:00 Pouze na pobočkách
08:00 - 13:00 Pouze na pobočkách

Kontaktní osoby

Ing. Ivan Chomát
tel.: 221 924 720, 257 324 081
e-mail: ivan.chomat@aa.mpsv.cz
Jitka Hyttychová
tel.: 950 178 301
e-mail: Jitka.Hyttychova@aa.mpsv.cz
PhDr. Věra Prokopová
tel.: 950 178 316
e-mail: vera.prokopova@aa.mpsv.cz
Alena Krstevová
tel.: 950 178 366
e-mail: Alena.Krstevova@aa.mpsv.cz
PhDr. Věra Prokopová
tel.: 950 178 316
e-mail: vera.prokopova@aa.mpsv.cz
Bc. Martin Konečný
tel.: 950 178 143
e-mail: martin.konecny@aa.mpsv.cz
Ing. Jiří Jaroš
tel.: 950 178 324
e-mail: jiri.jaros@aa.mpsv.cz
JUDr. Iveta Šašková
tel.: 950 178 327
e-mail: Iveta.Saskova@aa.mpsv.cz
Ing. Olga Sýkorová
tel.: 950 178 315
e-mail: olga.sykorova@aa.mpsv.cz
PhDr. Jana Pozděnová
tel.: 950 178 305
e-mail: jana.pozdenova@aa.mpsv.cz
RNDr. Tomáš Krajina
tel.: 950 178 312
e-mail: tomas.krajina@aa.mpsv.cz
RNDr. Tomáš Krajina
tel.: 950 178 312
e-mail: tomas.krajina@aa.mpsv.cz
Mgr. Marie Halatová
tel.: 226 206 333
e-mail: Marie.Halatova@aa.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Pobočka v Praze 10

Kontaktní informace

267 312 332, 267 312 518
267 312 750
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 10
Vršovická č.p. 1429/68
101 00 Praha - Vršovice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

JUDr. Božena Králová
tel.: 267 310 976
e-mail: bozena.kralova@aa.mpsv.cz
Josef Bízek
tel.: 950 178 160
e-mail: Josef.Bizek@aa.mpsv.cz
Zdeňka Lašťovková
tel.: 950 178 153
e-mail: Zdenka.Lastovkova@aa.mpsv.cz
Zdeňka Lašťovková
tel.: 950 178 153
e-mail: Zdenka.Lastovkova@aa.mpsv.cz
Mgr. Kornelie Vaverková
tel.: 950 178 172
e-mail: Kornelie.Vaverkova@aa.mpsv.cz
Vlastislav Doležal
e-mail: vlastislav.dolezal@aa.mpsv.cz

Pobočka v Praze 2

Kontaktní informace

221 592 351
221 592 359
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 2
Bělehradská č.p. 214/86
120 00 Praha - Vinohrady

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Ing Olga Nálevková
tel.: 221 592 351
e-mail: olga.nalevkova@aa.mpsv.cz
Stanislava Zelinková
tel.: 950 178 202
e-mail: stanislava.zelinkova@aa.mpsv.cz
Magda Müllerová
tel.: 950 178 215
e-mail: magda.mullerova@aa.mpsv.cz
Magda Müllerová
tel.: 950 178 215
e-mail: magda.mullerova@aa.mpsv.cz
Ing. Eva Lukešová
tel.: 950 178 209
e-mail: eva.lukesova@aa.mpsv.cz
Jan Slezák
tel.: 221 592 347
e-mail: jan.slezak@aa.mpsv.cz

Pobočka v Praze 3

Kontaktní informace

221 466 780
221 466 753
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 3
Roháčova č.p. 133/13
130 00 Praha - Žižkov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Ing. Jindřich Kuda
tel.: 221 466 780
e-mail: jindrich.kuda@aa.mpsv.cz
PhDr. Karel Heinrich
tel.: 950 178 225
e-mail: karel.heinrich@aa.mpsv.cz
PhDr. Karel Heinrich
tel.: 950 178 225
e-mail: karel.heinrich@aa.mpsv.cz
Jiří Libich
tel.: 950 178 237
e-mail: jiri.libich@aa.mpsv.cz
Jiří Libich
tel.: 950 178 237
e-mail: jiri.libich@aa.mpsv.cz
JUDr. Pavla Špinarová
tel.: 950 178 242
e-mail: pavla.spinarova@aa.mpsv.cz
Jan Slezák
tel.: 221 466 752
e-mail: jan.slezak@aa.mpsv.cz

Pobočka v Praze 4

Kontaktní informace

241 090 066
241 491 876
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 4
Údolní č.p. 1147/106
142 00 Praha - Braník

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Ing. Arnoštka Šponarová
tel.: 241 493 472, 241 090 038
e-mail: arnostka.sponarova@aa.mpsv.cz
Hana Soukupová
tel.: 950 178 422
Renata Sendulská
tel.: 950 178 433
e-mail: Renata.Sendulska@aa.mpsv.cz
Renata Sendulská
tel.: 950 178 433
e-mail: Renata.Sendulska@aa.mpsv.cz
Nikola Králová
tel.: 950 178 410
e-mail: nikola.kralova@aa.mpsv.cz
Ing. Ivana Malá
tel.: 950 178 421
e-mail: Ivana.Mala@aa.mpsv.cz
Miloslava Vopálková
tel.: 950 178 413
e-mail: Miloslava.Vopalkova@aa.mpsv.cz
Vlastislav Doležal
tel.: 241 090 040
e-mail: Vlastislav.Dolezal@aa.mpsv.cz

Pobočka v Praze 5

Kontaktní informace

257 286 999
257 286 990
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 5
Štefánikova č.p. 216/21
150 00 Praha - Smíchov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Mgr. Mario Faturík
tel.: 257 286 991
e-mail: mario.faturik@aa.mpsv.cz
Eva Svobodová
tel.: 950 178 453
e-mail: eva.svobodova@aa.mpsv.cz
Veronika Brabcová
tel.: 950 178 471
e-mail: veronika.brabcova@aa.mpsv.cz
Zdeňka Cidoráková
tel.: 950 178 472
e-mail: zdenka.cidorakova@aa.mpsv.cz
Jana Johanidesová
tel.: 950 178 464
e-mail: Jana.Johanidesova@aa.mpsv.cz

Pobočka v Praze 6

Kontaktní informace

233 085 650
233 085 656
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 6
Bělohorská č.p. 688/165
169 00 Praha - Břevnov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Mgr. Eva Svěrčinová
tel.: 233 085 651
e-mail: Eva.Svercinova@aa.mpsv.cz
Lenka Tajtlová
tel.: 950 178 494
e-mail: Lenka.Tajtlova@aa.mpsv.cz
Václava Zárubová
tel.: 950 178 485
e-mail: Vaclava.Zarubova@aa.mpsv.cz
Václava Zárubová
tel.: 950 178 485
e-mail: Vaclava.Zarubova@aa.mpsv.cz
Eva Košťálová
tel.: 950 178 486
e-mail: Eva.Kostalova@aa.mpsv.cz
Jiří Herout
tel.: 233 085 655

Pobočka v Praze 8

Kontaktní informace

284 007 680
284 007 688
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 8
Stejskalova č.p. 185/7
180 00 Praha - Libeň

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

PhDr. Ladislav Hazuka
tel.: 284 007 680
Alexandra Krásenská
tel.: 950 178 872
Ivana Hořánková
tel.: 950 178 866
e-mail: ivana.horankova@aa.mpsv.cz
Radek Vrkoč
tel.: 950 178 874
e-mail: Radek.Vrkoc@aa.mpsv.cz
Mgr. Věra Vobecká
tel.: 950 178 870
e-mail: vera.vobecka@aa.mpsv.cz
Mgr. Josef Nápravník
tel.: 950 178 856
e-mail: Josef.Napravnik@aa.mpsv.cz
Jan Paták

Pobočka v Praze 9

Kontaktní informace

286 019 750
286 019 789
Úřad práce hl.m. Prahy
Pobočka v Praze 9
Sokolovská č.p. 14/324
190 00 Praha - Vysočany

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze podatelna

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Kontaktní osoby

Mgr. Xenie Johnová
tel.: 286 019 770
Pavel Opl
tel.: 950 178 258
e-mail: Pavel.Opl@aa.mpsv.cz
Jiřina Machová
tel.: 950 178 273
e-mail: Jirina.Machova@aa.mpsv.cz
Jiřina Machová
tel.: 950 178 273
e-mail: Jirina.Machova@aa.mpsv.cz
Mgr. Helena Hrdličková
tel.: 950 178 268
e-mail: Helena.Hrdlickova@aa.mpsv.cz
Jan Paták
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis