Detail úřadu práce > Úřad práce Plzeň-jih

Úřad práce Plzeň-jih

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

377 411 111
377 429 671
Úřad práce Plzeň-jih
Kaplířova č.p. 2731/7
301 00 Plzeň - Jižní Předměstí

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Mgr. Vladimíra Soukupová
tel.: 377 411 100
e-mail: vladimira.soukupova@pj.mpsv.cz
Mgr. Hana Radimáková
tel.: 377 411 101
e-mail: Hana.Radimakova@pj.mpsv.cz
Mgr. Michaela Ľuptáčiková
tel.: 377 411 120
e-mail: Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Mgr. Michaela Ľuptáčiková
tel.: 377 411 120
e-mail: Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Mgr. Michaela Ľuptáčiková
tel.: 377 411 120
e-mail: Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Mgr. Michaela Ľuptáčiková
tel.: 377 411 120
e-mail: Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
DiS. Kateřina Beranová
tel.: 377 411 160
e-mail: Katerina.Beranova@pj.mpsv.cz
Mgr. Michaela Ľuptáčiková
tel.: 377 411 120
e-mail: Michaela.Luptacikova@pj.mpsv.cz
Kamil Hořický
tel.: 377 411 163
e-mail: Kamil.Horicky@pj.mpsv.cz
Ing. Anna Valentová
tel.: 377 411 161
e-mail: Anna.Valentova@pj.mpsv.cz
Mgr. Aleš Illický
tel.: 377 411 150
e-mail: Ales.Illicky@pj.mpsv.cz
Ing. Lubomír Kropík
tel.: 377 411 170
e-mail: Lubomir.Kropik@pj.mpsv.cz
Hana Vlachová
tel.: 377 411 105
e-mail: Hana.Vlachova@pj.mpsv.cz
Hana Vlachová
tel.: 377 411 105
e-mail: Hana.Vlachova@pj.mpsv.cz
Lenka Jáchimová
tel.: 377 350 366
e-mail: lenka.jachimova@pj.mpsv.cz
Zdeňka Špitzerová
tel.: 371 592 564
e-mail: zdenka.spitzerova@pj.mpsv.cz
Jan Krejčí
tel.: 377 350 367
e-mail: Jan.Krejci@pj.mpsv.cz
Jan Krejčí
tel.: 377 350 367
e-mail: Jan.Krejci@pj.mpsv.cz
MuDr. Antonie Neklanová
tel.: 377 411 155
e-mail: Antonie.Neklanova@pj.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Nepomuk

Kontaktní informace

371 591 381
Úřad práce Plzeň-jih
Dislokované pracoviště Nepomuk
náměstí Augustina Němejce č.p. 63
335 01 Nepomuk - Nepomuk

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Dislokované pracoviště Přeštice

Kontaktní informace

377 982 702
377 982 930
Úřad práce Plzeň-jih
Dislokované pracoviště Přeštice
Palackého č.p. 460
334 01 Přeštice - Přeštice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis