Detail úřadu práce > Úřad práce v Písku

Úřad práce v Písku

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

382 756 111
382 215 250
Úřad práce v Písku
nábřeží 1. máje č.p. 2259
397 01 Písek - Budějovické Předměstí

Úřední doba

07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 14:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Neúřední den - úřední hodiny platí pouze pro nové žádosti !!

Kontaktní osoby

Alexandra Zajíčková
tel.: 382 756 124
e-mail: reditel@pi.mpsv.cz
Regina Čítková
tel.: 382 756 126
e-mail: Regina.Citkova@pi.mpsv.cz
Božena Bečvářová
tel.: 382 756 115
e-mail: Bozena.Bevcarova@pi.mpsv.cz
Bc. Jiří Dráb
tel.: 382 756 112
e-mail: Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Ing Juraj Zahrádka
tel.: 382 756 110
e-mail: Juraj.Zahradka@pi.mpsv.cz
Bc. Jiří Dráb
tel.: 382 756 112
e-mail: Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
JUDr. Jiří Brožák
tel.: 382 756 118
e-mail: Jiri.Brozak@pi.mpsv.cz
Ing. Dalibor Pešek
tel.: 382 756 123
e-mail: Dalibor.Pesek@pi.mpsv.cz
Ing. Eva Procházková
tel.: 382 756 117
e-mail: Eva.Prochazkova@pi.mpsv.cz
Pavel Uher
tel.: 382 756 120
e-mail: Pavel.Uher@pi.mpsv.cz
Jaroslav Bartoš
tel.: 382 756 120
e-mail: Jaroslav.Bartos@pi.mpsv.cz
Ing Světlana Hlásková
tel.: 382 756 160
e-mail: Svetlana.Hlaskova@pi.mpsv.cz
MUDr. Vladimír Trepáč
tel.: 382 756 151
e-mail: Vladimir.Trepac@pi.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Milevsko

Kontaktní informace

382 202 211
Úřad práce v Písku
Dislokované pracoviště Milevsko
Za Radnicí č.p. 95
399 01 Milevsko - Milevsko

Úřední doba

07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 14:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Dislokované pracoviště Mirovice

Kontaktní informace

382 274 173
Úřad práce v Písku
Dislokované pracoviště Mirovice
Masarykovo náměstí č.p. 38
398 06 Mirovice - Mirovice

Úřední doba

07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 17:00
07:00 - 15:30
07:00 - 14:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 16:30
08:00 - 13:00
08:00 - 16:30
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis