Detail úřadu práce > Úřad práce v Mělníku

Úřad práce v Mělníku

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

315 639 911
315 625 104
Úřad práce v Mělníku
Nová č.p. 204/3
276 01 Mělník - Mělník
Tyršova 106, 276 01 Mělník

Úřední doba

08:00 - 11:00
12:00 - 17:00
08:00 - 11:00
08:00 - 11:00
12:00 - 17:00
08:00 - 11:00
08:00 - 11:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 ( jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání)

Kontaktní osoby

Ing. Zdeněk Studený
tel.: 315 639 938
e-mail: Zdenek.Studeny@me.mpsv.cz
Marcela Linková
tel.: 315639937
Markéta Balcarová
tel.: 315 639 931
e-mail: Marketa.Balcarova@me.mpsv.cz
PhDr. Alena Vajnerová
tel.: 315 629 221
e-mail: Alena.Vajnerova@me.mpsv.cz
Jana Růžičková
tel.: 315 704 618
e-mail: jana.ruzickova@me.mpsv.cz
Mgr. Petr Blecha
tel.: 315 704 653
e-mail: petr.blecha@me.mpsv.cz
JUDr. Josef Rameš
tel.: 315 639 913
e-mail: Josef.Rames@me.mpsv.cz
Iva Braunšveigová
tel.: 315 639 912
e-mail: Iva.Braunsveigova@me.mpsv.cz
Pavel Novotný
tel.: 315 639 943
e-mail: Pavel.Novotny@me.mpsv.cz
Aleš Nehyba
tel.: 315639910
e-mail: ales.nehyba@me.mpsv.cz
Naděžda Horevajová
tel.: 315 635 401
e-mail: nadezda.horevajova@me.mpsv.cz
MUDr. Jana Přechová
tel.: 315 704 619
e-mail: jana.prechova@me.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Kralupy

Kontaktní informace

315 722 056
Úřad práce v Mělníku
Dislokované pracoviště Kralupy
Přemyslova č.p. 352/20
278 01 Kralupy nad Vltavou - Kralupy nad Vltavou

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 ( jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání)

Kontaktní osoby

Ivana Bejrová
tel.: 315 725 186
e-mail: ivana.bejrova@me.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Neratovice

Kontaktní informace

315 685 125
Úřad práce v Mělníku
Dislokované pracoviště Neratovice
Na Výsluní č.p. 1234
277 11 Neratovice - Neratovice

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 ( jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání)

Kontaktní osoby

Alena Velemanová
tel.: 315 685 125 i fax
e-mail: alena.velemanova@me.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis