Detail úřadu práce > Úřad práce v Lounech

Úřad práce v Lounech

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

415 634 111
415 672 448
Úřad práce v Lounech
Postoloprtská č.p. 2664
440 01 Louny - Louny
Pod Nemocnicí č.p. 2380, 440 01 Louny 1

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Vratislav Pražák
tel.: 415 672 447
e-mail: vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Miluše Strouhalová
tel.: 415 634 171
e-mail: Miluse.Strouhalova@ln.mpsv.cz
Ing. Marie Straková
tel.: 415 634 120
e-mail: Marie.Strakova@ln.mpsv.cz
Vítězslav Suk
tel.: 415 634 110
e-mail: Vitezslav.Suk@ln.mpsv.cz
Lenka Keslová
tel.: 415 634 112
e-mail: Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Hana Koblížková
tel.: 415 634 151
e-mail: Hana.Koblizkova@ln.mpsv.cz
Ing. Marie Schmalzová
tel.: 415 634 150
e-mail: Marie.Schmalzova@ln.mpsv.cz
Ing. Petra Melicharová
tel.: 415 634 140
e-mail: Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Ing. Iveta Rulfová
tel.: 415 634 130
e-mail: Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Ing. Marie Straková
tel.: 415 634 120
e-mail: Marie.Strakova@ln.mpsv.cz
Ing. Miroslav Kovařík
tel.: 415 634 173
e-mail: Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Ing. Miroslav Kovařík
tel.: 415 634 173
e-mail: Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Ing. Martina Bečvářová
tel.: 415 635 500
e-mail: Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Libuše Slunečková
tel.: 415 635 502
e-mail: Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Bc. Tomáš Grunt
tel.: 415 635 510
e-mail: Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Bc. Tomáš Grunt
tel.: 415 635 510
e-mail: Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
MUDr. Marcela Kloubová
tel.: 415 635 538
e-mail: Marcela.Kloubova@ln.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Podbořany

Kontaktní informace

415 211 110
Úřad práce v Lounech
Dislokované pracoviště Podbořany
A. Dvořáka č.p. 399
441 01 Podbořany - Podbořany

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Bc. Anna Hrdinová
tel.: 415 211 110
e-mail: Anna.Hrdinova@ln.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Žatec

Kontaktní informace

415 710 900
Úřad práce v Lounech
Dislokované pracoviště Žatec
třída Obránců míru č.p. 1830
438 01 Žatec - Žatec

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Miluše Rácová
tel.: 415 710 900
e-mail: Miluse.Racova@ln.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis