Detail úřadu práce > Úřad práce v Litoměřicích

Úřad práce v Litoměřicích

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

416 713 111
416 735 724, 416 713 151
Úřad práce v Litoměřicích
Michalská č.p. 259/12
412 01 Litoměřice - Litoměřice-Město

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Ivan Vilím
tel.: 416 713 137
e-mail: ivan.vilim@lt.mpsv.cz
Sandra Trestrová
tel.: 416 713 104
e-mail: Sandra.Trestrova@lt.mpsv.cz
Jana Eflerová
tel.: 416 713 142
e-mail: Jana.Eflerova@lt.mpsv.cz
Jana Waldhauserová
tel.: 416 713 102
e-mail: Jana.Waldhauserova@lt.mpsv.cz
Mgr. Lenka Hamelová
tel.: 416 713 124
e-mail: Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Marcela Bartošová
tel.: 416 713 105
e-mail: Marcela.Bartosova@lt.mpsv.cz
Mgr. Lenka Hamelová
tel.: 416 713 124
e-mail: Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Luděk Veselý
tel.: 416 713 129
e-mail: Ludek.Vesely@lt.mpsv.cz
Ing. Dana Horká
tel.: 416 713 123
e-mail: Dana.Horka@lt.mpsv.cz
Ing. Petr Drbal
tel.: 416 713 138
e-mail: Petr.Drbal@lt.mpsv.cz
Mgr. Lenka Hamelová
tel.: 416 713 124
e-mail: Lenka.Hamelova@lt.mpsv.cz
Ing. Karel Fogl
tel.: 416 713 103
e-mail: Karel.Fogl@lt.mpsv.cz
Martin Pekař
tel.: 416 713 144
e-mail: Martin.Pekar@lt.mpsv.cz
Ing. Jaroslav Legner
tel.: 416 713 214
e-mail: Jaroslav.Legner@lt.mpsv.cz
Bc. Monika Prachařová
tel.: 416 713 209
e-mail: Monika.Pracharova@lt.mpsv.cz
Josef Škorpil
tel.: 416 713 210
e-mail: Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
Josef Škorpil
tel.: 416 713 210
e-mail: Josef.Skorpil@lt.mpsv.cz
MUDr. Pavel Svoboda
tel.: 416 713 223
e-mail: Pavel.Svoboda@lt.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Libochovice

Kontaktní informace

416 591 311
Úřad práce v Litoměřicích
Dislokované pracoviště Libochovice
náměstí 5. května č.p. 48
411 17 Libochovice - Libochovice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Jiří Henych
tel.: 416591311
e-mail: jiri.henych@lt.mpsv.cz
Jiří Henych
tel.: 416591311
e-mail: jiri.henych@lt.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Lovosice

Kontaktní informace

416 533 163
Úřad práce v Litoměřicích
Dislokované pracoviště Lovosice
Husova č.p. 408/29
410 02 Lovosice - Lovosice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Bc. Marcela Vojířová
tel.: 416533160
e-mail: marcela.vojirova@lt.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Roudnice

Kontaktní informace

416 839 184
Úřad práce v Litoměřicích
Dislokované pracoviště Roudnice
Riegrova č.p. 1100
413 01 Roudnice nad Labem - Roudnice nad Labem

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Emil Rulf Vedoucí pobočky DiS.
tel.: 416 837 211
e-mail: emil.rulf@lt.mpsv.cz
Emil Rulf Vedoucí pobočky DiS.
tel.: 416 837 211
e-mail: emil.rulf@lt.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Štětí

Kontaktní informace

416 812 038
Úřad práce v Litoměřicích
Dislokované pracoviště Štětí
Mírové nám. č.p. 1
411 08 Štětí - Štětí

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Vendulka Šachová
tel.: 416810101
e-mail: Vendulka.Sachova@lt.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Úštěk

Kontaktní informace

416 795 511
Úřad práce v Litoměřicích
Dislokované pracoviště Úštěk
Mírové náměstí č.p. 83
411 45 Úštěk - Úštěk-Vnitřní Město

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání a příjem žádostí o dávky SSP

Kontaktní osoby

Ota Řehák
tel.: 416795511
e-mail: ota.rehak@lt.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis