Detail úřadu práce > Úřad práce v Liberci

Úřad práce v Liberci

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 132 111
950 132 302
Úřad práce v Liberci
Dr. Milady Horákové č.p. 361/23
460 01 Liberec - Liberec IV-Perštýn

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů a nahlašování volných míst

Kontaktní osoby

PhDr. Kateřina Sadílková
tel.: 950 132 490
e-mail: katerina.sadilkova@lb.mpsv.cz
Hana Želechovská
tel.: 950 132 491
e-mail: Hana.Zelechovska@lb.mpsv.cz
Bc. Helena Adamcová
tel.: 950 132 400
e-mail: Helena.Adamcova@lb.mpsv.cz
Zlata Adamcová
tel.: 950 132 421
e-mail: Zlata.Skodova@lb.mpsv.cz
Marta Kracíková
tel.: 950 132 404
e-mail: Marta.Kracikova@lb.mpsv.cz
Ing. Ivana Mišáková
tel.: 950 132 443
e-mail: Ivana.Misakova@lb.mpsv.cz
Ing. Maria Seifertová
tel.: 950 132 440
e-mail: Maria.Seifertova@lb.mpsv.cz
Jarmila Matějková
tel.: 950 132 468
e-mail: Jarmila.Matejkova@lb.mpsv.cz
Ing. Denis Tomáš
tel.: 950 132 450
e-mail: Denis.Tomas@lb.mpsv.cz
Ing. Lubomír Záleský
tel.: 950 132 460
e-mail: Lubomir.Zalesky@lb.mpsv.cz
Mgr. Lukáš Roztočil
tel.: 950 132 478
e-mail: Lukas.Roztocil@lb.mpsv.cz
Ing. Hana Polmová
tel.: 950 132 430
e-mail: Hana.Polmova@lb.mpsv.cz
Marie Köhlerová
tel.: 950 132 447
e-mail: Marie.Kohlerova@lb.mpsv.cz
Ing. Miloslav Meloun
tel.: 950 132 473
e-mail: Miloslav.Meloun@lb.mpsv.cz
Mgr. Ladislav Dvořák
tel.: 950 132 467
e-mail: Ladislav.Dvorak@lb.mpsv.cz
Ing. Marie Vejvodová
tel.: 950 132 510
e-mail: Marie.Vejvodova@lb.mpsv.cz
Bc. Hana Marešová
tel.: 950 132 533
e-mail: Hana.Maresova@lb.mpsv.cz
Jan Nagy
tel.: 950 132 477
e-mail: Jan.Nagy@lb.mpsv.cz
MUDr. Milena Sekerková
tel.: 950 132 486
e-mail: Milena.Sekerkova@lb.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Český Dub

Kontaktní informace

485 147 941
Úřad práce v Liberci
Dislokované pracoviště Český Dub
Řídícího učitele Havla č.p. 22
463 43 Český Dub - Český Dub I

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Dislokované pracoviště Frýdlant

Kontaktní informace

482 312 337
Úřad práce v Liberci
Dislokované pracoviště Frýdlant
Míru č.p. 659
464 01 Frýdlant - Frýdlant

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Dislokované pracoviště Hrádek nad Nisou

Kontaktní informace

485 140 003
Úřad práce v Liberci
Dislokované pracoviště Hrádek nad Nisou
Žitavská č.p. 689
463 34 Hrádek nad Nisou - Hrádek nad Nisou

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů

Dislokované pracoviště Nové Město pod Smrkem

Kontaktní informace

482 325 924
Úřad práce v Liberci
Dislokované pracoviště Nové Město pod Smrkem
Palackého č.p. 275
463 65 Nové Město pod Smrkem - Nové Město pod Smrkem

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze evidence nových uchazečů
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis