Detail úřadu práce > Úřad práce v Kroměříži

Úřad práce v Kroměříži

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

573 311 111
573 311 700
Úřad práce v Kroměříži
Erbenovo nábřeží č.p. 4251/2 c
767 01 Kroměříž - Kroměříž
Husovo nám. 535/21, 767 01 Kroměříž

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání

Kontaktní osoby

JUDr. Karel Smíšek
tel.: 573 311 720
e-mail: karel.smisek@km.mpsv.cz
Zdeňka Dutkevičová
tel.: 573 311 723
e-mail: Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Vladimír Jablunka
tel.: 573 311 757
e-mail: Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Mgr. Marie Vašková
tel.: 573 311 711
e-mail: Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Marie Adamčíková
tel.: 573 311 734
e-mail: Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Ing. Mgr. Josef Pospíšilík
tel.: 573 311 726
e-mail: Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Mgr. Marie Vašková
tel.: 573 311 711
e-mail: Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Bc. Petr Neuman DiS.
tel.: 573 311 742
e-mail: Petr.Neuman@km.mpsv.cz
Mgr. Marie Vašková
tel.: 573 311 711
e-mail: Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Stanislav Úlehla
tel.: 573 311 743
e-mail: Stanislav.Ulehla@km.mpsv.cz
JUDr. Jindřiška Pavlíková
tel.: 573 311 725
e-mail: Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ing. František Boháček
tel.: 573 311 730
e-mail: Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Mgr. Naděžda Horáková
tel.: 573 311 728
e-mail: Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Ing. Zdeněk Zmeškal
tel.: 573 311 767
e-mail: Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Ing. Zdeněk Zmeškal
tel.: 573 311 767
e-mail: Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Ing. Miroslava ROUBALOVÁ
tel.: 573 311 349
e-mail: Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ
tel.: 573 311 370
e-mail: Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Žádosti o dávky SSP
tel.: 573 311 271
e-mail: eforms.kmb@km.mpsv.cz
Jiří POSPÍŠIL
tel.: 573 311 362
e-mail: Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz
MUDr. LUDVÍKA JURÁČKOVÁ
tel.: 573 311 488
e-mail: Ludvika.Jurackova@km.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Bystřice pod Hostýnem

Kontaktní informace

573 500 950
573 378 015
Úřad práce v Kroměříži
Dislokované pracoviště Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. č.p. 69
768 61 Bystřice pod Hostýnem - Bystřice pod Hostýnem

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání

Kontaktní osoby

Melánie Bezděková
tel.: 573 500 950
e-mail: Melanie.Bezdekova@km.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Holešov

Kontaktní informace

573 502 206
573 398 346
Úřad práce v Kroměříži
Dislokované pracoviště Holešov
nám. Sv. Anny č.p. 1030
769 01 Holešov - Holešov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání

Kontaktní osoby

Ing. Stanislava Urubová
tel.: 573 502 206
e-mail: Stanislava.Urubova@km.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis