Detail úřadu práce > Úřad práce v Kladně

Úřad práce v Kladně

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

312 600 111
312 248 993
Úřad práce v Kladně
Dukelských hrdinů č.p. 1372
272 01 Kladno - Kladno

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

JUDr. Lenka Staňková
tel.: 312 600 100
e-mail: Lenka.Stankova@kl.mpsv.cz
Marcela Jágrová
tel.: 312 600 101
e-mail: Marcela.Jagrova@kl.mpsv.cz
Bc. Zuzana Miklošová
tel.: 312 600 158
e-mail: Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Luboš Harigel
tel.: 312 600 129
e-mail: Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Bc. Jiří David
tel.: 312 600 167
e-mail: Jiri.David@kl.mpsv.cz
Mgr. Vladimíra Hamerská
tel.: 312 600 138
e-mail: Vladimira.Hamerska@kl.mpsv.cz
Lenka Moderová
tel.: 312 600 194
e-mail: Lenka.Moderova@kl.mpsv.cz
Ing. Pavel Štáfek
tel.: 312 600 231
e-mail: Pavel.Stafek@kl.mpsv.cz
Jana Pauzerová
tel.: 312 600 128
e-mail: Jana.Pauzerova@kl.mpsv.cz
Přemysl Milota
tel.: 312 600 237
e-mail: Premysl.Milota@kl.mpsv.cz
Daniela Pešulová
tel.: 312 600 300
e-mail: Daniela.Pesulova@kl.mpsv.cz
Zdeňka Pánková
tel.: 312 600 303
e-mail: Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Zdeňka Pánková
tel.: 312 600 303
e-mail: Zdenka.Pankova@kl.mpsv.cz
Michal Machalický
tel.: 312 600 316
e-mail: Michal.Machalicky@kl.mpsv.cz
MUDr. Olga Seidlová
tel.: 312 600 205
e-mail: Olga.Seidlova@kl.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Slaný

Kontaktní informace

312 520 706, 312 522 710
312 520 630
Úřad práce v Kladně
Dislokované pracoviště Slaný
Dr. E. Beneše č.p. 528/3
274 01 Slaný - Slaný

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis