Detail úřadu práce > Úřad práce v Jablonci nad Nisou

Úřad práce v Jablonci nad Nisou

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 120 111
950 120 480
Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Emilie Floriánové č.p. 1004/3
466 01 Jablonec nad Nisou - Jablonec nad Nisou
Mírové náměstí č.p. 484/2, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 V pátek pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 V pátek pouze informace a příjem nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

PhDr. František Schier
tel.: 950 120 400
Miroslava Mostecká
tel.: 950 120 401
e-mail: Miroslava.Mostecka@jn.mpsv.cz
PhDr. Jaroslava Fojtíková
tel.: 950 120 420
e-mail: Jaroslava.Fojtikova@jn.mpsv.cz
Kateřina Tománková
tel.: 950 120 434
e-mail: Katerina.Tomankova@jn.mpsv.cz
Alena Koulová
tel.: 950 120 421
e-mail: Alena.Koulova@jn.mpsv.cz
Eva Kosková
tel.: 950 120 455
e-mail: Eva.Koskova@jn.mpsv.cz
Ing. Elena Čermáková
tel.: 950 120 450
e-mail: Elena.Cermakova@jn.mpsv.cz
Lenka Trejbalová
tel.: 483 736 632
e-mail: Lenka.Trejbalova@jn.mpsv.cz
Ing. Marie Šviráková
tel.: 950 120 460
e-mail: Marie.Svirakova@jn.mpsv.cz
Ing. Lubomír Skalický
tel.: 950 120 410
e-mail: Lubomir.Skalicky@jn.mpsv.cz
Mgr. Michal Holý
tel.: 950 120 451
e-mail: Michal.Holy@jn.mpsv.cz
Milena Denková
tel.: 483 736 620
e-mail: Milena.Denkova@jn.mpsv.cz
Helena Krupková
tel.: 483 736 621
e-mail: Helena.Krupkova@jn.mpsv.cz
Jaroslava Žabková
tel.: 483 736 622
e-mail: Jaroslava.Zabkova@jn.mpsv.cz
Jaromír David
tel.: 483 736 666
e-mail: Jaromir.David@jn.mpsv.cz
MUDr. Bohunka Horáková
tel.: 483 736 616
e-mail: Bohunka.Horakova@jn.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Tanvald

Kontaktní informace

483 394 246, 483 305 326, 483 305 481
483 305 546
Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Dislokované pracoviště Tanvald
Krkonošská č.p. 90
468 41 Tanvald - Tanvald

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 V pátek pouze informace a příjem žádostí uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 V pátek pouze informace a příjem žádostí uchazečů o zaměstnání

Dislokované pracoviště Železný Brod

Kontaktní informace

483 389 400, 401
483 389 403
Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Dislokované pracoviště Železný Brod
Příčná č.p. 350
468 22 Železný Brod - Železný Brod

Úřední doba

08:00 - 17:00 polední přestávka od 11:30 do 12:30 !
08:00 - 17:00 polední přestávka od 11:30 do 12:30 !

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis