Detail úřadu práce > Úřad práce v Chrudimi

Úřad práce v Chrudimi

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

469 613 211
469 613 220
Úřad práce v Chrudimi
Pardubická č.p. 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV
Městský park 274, 53701 Chrudim

Úřední doba

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Pavel Jiroudek
tel.: 469 613 210
e-mail: pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Jaroslava Vajcová
tel.: 469 613 212
e-mail: Jaroslava.Vajcova@cr.mpsv.cz
JUDr. Eva Šauerová
tel.: 469 613 221
e-mail: Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Hana Holá
tel.: 469 613 250
e-mail: Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Renata Mládková
tel.: 469 613 245
e-mail: Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
PhDr. Miroslav Panák
tel.: 469 613 240
e-mail: Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Bc. Jan Vichr
tel.: 469 613 260
e-mail: Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Bc. Vladimír Mládek
tel.: 469 613 270
e-mail: Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Mgr. Dana Kovářová
tel.: 469 613 252
e-mail: Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
František Čermák
tel.: 469 613 214
e-mail: Frantisek.Cermak@cr.mpsv.cz
Webmaster
tel.: 469 613 214
e-mail: webmaster@cr.mpsv.cz
Ing. Eva Kameníková
tel.: 469 613 400
e-mail: Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Alena Bartoníčková
tel.: 469 613 402
e-mail: Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Jiřina Palendalová
tel.: 469 613 404
e-mail: Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Jaroslav Palendal
tel.: 469 613 215
e-mail: Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz
MUDr. Hana Petříková
tel.: 469 620 999
e-mail: Hana.Petrikova@cr.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Hlinsko

Kontaktní informace

469 315 361-363, 469 315 365-366
469 315 360
Úřad práce v Chrudimi
Dislokované pracoviště Hlinsko
Poděbradovo náměstí č.p. 1570
539 01 Hlinsko - Hlinsko

Úřední doba

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Petr Sádovský
tel.: 469 315 365
e-mail: Petr.Sadovsky@cr.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Skuteč

Kontaktní informace

469 350 556
469 350 032
Úřad práce v Chrudimi
Dislokované pracoviště Skuteč
Smetanova č.p. 842
539 73 Skuteč - Skuteč

Úřední doba

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Michaela Ducháčková
tel.: 469 350 032
e-mail: Michaela.Duchackova@cr.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Třemošnice

Kontaktní informace

469 611 130, 469 611 128, 469 611 129
469 661 191
Úřad práce v Chrudimi
Dislokované pracoviště Třemošnice
Náměstí Míru č.p. 451
538 43 Třemošnice - Třemošnice

Úřední doba

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 17:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00
08:00 - 11:30
12:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Hana Kutílková
tel.: 469 611 137
e-mail: Hana.Kutilkova@cr.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis