Detail úřadu práce > Úřad práce v Chomutově

Úřad práce v Chomutově

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

474 638 211
474 638 205
Úřad práce v Chomutově
Cihlářská č.p. 4107
430 03 Chomutov - Chomutov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

JUDr. Prokop Sýkora
tel.: 474 638 212
e-mail: Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Marcela Staňková
tel.: 474 638 212
e-mail: Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Mgr. Danuše Kolátorová
tel.: 474 638 282
e-mail: Danuse.Kolatorova@cv.mpsv.cz
Miloslav Kubeš DiS.
tel.: 474 638 221
e-mail: Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Bc. Jaroslava Březinová
tel.: 474 638 242
e-mail: Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
PhDr. Miloslava Mertová
tel.: 474 638 233
e-mail: Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Iva Ottová
tel.: 474 638 229
e-mail: Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
PhDr. Zdeněk Hejna
tel.: 474 638 226
e-mail: Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Hana Kloudová
tel.: 474 638 257
e-mail: Hana.Kloudova@up.mpsv.cz
Ing. Marie Weissová
tel.: 474 638 214
e-mail: Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Mgr. Ivo Holoubek
tel.: 474 638 235
e-mail: Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Martin Panoška
tel.: 474 638 260
e-mail: Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Bc. Jaroslav Veselý
tel.: 474 638 224
e-mail: Jaroslav.Vesely@cv.mpsv.cz
Ing. Jitka Maroušková
tel.: 474 638 421
e-mail: Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Lenka Knedlíková
tel.: 474 638 423
e-mail: Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Ing. Hynek Lalinský
tel.: 474 638 481
e-mail: Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Ing. Hynek Lalinský
tel.: 474 638 481
e-mail: Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
MUDr. Václav Pouzar
tel.: 474 331 215
e-mail: Vaclav.Pouzar@cv.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Jirkov

Kontaktní informace

474 653 476, 474 653 346, 474 659 056
Úřad práce v Chomutově
Dislokované pracoviště Jirkov
Studentská č.p. 1242
431 11 Jirkov - Jirkov

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Elena Bulisová
tel.: 474 659 056
e-mail: Elena.Bulisova@cv.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Kadaň

Kontaktní informace

474 334 625, 474 333 809, 474 335 839
Úřad práce v Chomutově
Dislokované pracoviště Kadaň
Na Podlesí č.p. 1639
432 01 Kadaň - Kadaň

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Irena Srbová
tel.: 474 334 625
e-mail: Irena.Srbova@cv.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Klášterec nad Ohří

Kontaktní informace

474 376 557, 474 376 462
Úřad práce v Chomutově
Dislokované pracoviště Klášterec nad Ohří
Nádražní č.p. 110
431 51 Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Oldřich Machovec
tel.: 474 372 321
e-mail: Oldrich.Machovec@cv.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Vejprty

Kontaktní informace

474 386 598
Úřad práce v Chomutově
Dislokované pracoviště Vejprty
Tylova č.p. 870/6
431 91 Vejprty - Vejprty

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Kontaktní osoby

Iveta Pasevová
tel.: 474 385 077
e-mail: Iveta.Pasevova@cv.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis