Detail úřadu práce > Úřad práce v Břeclavi

Úřad práce v Břeclavi

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 107 111
950 107 302
Úřad práce v Břeclavi
Fintajslova č.p. 1976/7
690 02 Břeclav - Břeclav

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro nové uchazeče

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro nové uchazeče

Kontaktní osoby

Lubomír Marko
tel.: 950 107 400
e-mail: lubomir.marko@bv.mpsv.cz
Martina Skoumalová
tel.: 950 107 401
e-mail: Martina.Skoumalova@bv.mpsv.cz
Zdeňka Můčková DiS.
tel.: 950 107 418
e-mail: Zdenka.Muckova@bv.mpsv.cz
Ing. Helena Lipoldová
tel.: 950 107 420
e-mail: Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
JUDr. Dana Zůlová
tel.: 950 107 435
e-mail: Dana.Zulova@bv.mpsv.cz
Ing. Helena Lipoldová
tel.: 950 107 420
e-mail: Helena.Lipoldova@bv.mpsv.cz
Mgr. Vladimíra Blažková
tel.: 950 107 424
e-mail: Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Mgr. Vladimíra Blažková
tel.: 950 107 424
e-mail: Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Marta Osičková
tel.: 950 107 442
e-mail: Marta.Osickova@bv.mpsv.cz
Ing. Vlastimil Slezák
tel.: 950 107 440
e-mail: Vlastimil.Slezak@bv.mpsv.cz
JUDr. Vojtěška Nezvalová
tel.: 950 107 430
e-mail: Vojteska.Nezvalova@bv.mpsv.cz
Ing. Jan Podhorský
tel.: 950 107 510
e-mail: Jan.Podhorsky@bv.mpsv.cz
Mgr. Vladimíra Blažková
tel.: 950 107 424
e-mail: Vladimira.Blazkova@bv.mpsv.cz
Radek Hluchý
tel.: 950 107 470
e-mail: Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Radek Hluchý
tel.: 950 107 470
e-mail: Radek.Hluchy@bv.mpsv.cz
Bc. Ivana Benáčková
tel.: 950 107 551
e-mail: Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Hana Rolíšková
tel.: 950 107 506
e-mail: Hana.Roliskova@bv.mpsv.cz
Bc. Ivana Benáčková
tel.: 950 107 551
e-mail: Ivana.Benackova@bv.mpsv.cz
Ing. Pavel Červenka
tel.: 950 107 564
e-mail: Pavel.Cervenka@bv.mpsv.cz
MUDr. Agnesa Benešová
tel.: 519 323 753
e-mail: Agnesa.Benesova@bv.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Hustopeče

Kontaktní informace

519 441 341
519 441 340
Úřad práce v Břeclavi
Dislokované pracoviště Hustopeče
Mrštíkova č.p. 118/9
693 01 Hustopeče - Hustopeče

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro nové uchazeče

Kontaktní osoby

Mgr. Antonín Kopecký
tel.: 519 441 342
e-mail: Antonin.Kopecky@bv.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Mikulov

Kontaktní informace

519 361 661
519 361 660
Úřad práce v Břeclavi
Dislokované pracoviště Mikulov
Republikánské obrany č.p. 1584/1
692 01 Mikulov - Mikulov

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Jen pro nové uchazeče

Kontaktní osoby

Mgr. Stanislav Michlovský
tel.: 519 361 668
e-mail: Stanislav.Michlovsky@bv.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis