Detail úřadu práce > Úřad práce Brno-venkov

Úřad práce Brno-venkov

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

543 160 332
543 211 093
Úřad práce Brno-venkov
Šujanovo náměstí č.p. 302/3
602 00 Brno - Trnitá

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

RNDr. Igor Poledňák
tel.: 543 160 282
Věra Cabalová
tel.: 543 160 279
e-mail: Vera.Cabalova@bo.mpsv.cz
Ing. Vladimír Vyplel
tel.: 543 212 260
e-mail: Vladimir.Vyplel@bo.mpsv.cz
Ing. Vladimír Vyplel
tel.: 543 212 260
e-mail: Vladimir.Vyplel@bo.mpsv.cz
Ing. Marie Kozáková
tel.: 543 160 357
e-mail: Marie.Kozakova@bo.mpsv.cz
R. Skoumalová
tel.: 543 160 274
e-mail: Volna.mista@bo.mpsv.cz
Bc. Milan Šafařík
tel.: 543 160 313
e-mail: Milan.Safarik@bo.mpsv.cz
JUDr. Daniela Kubišová
tel.: 543 160 283
e-mail: Daniela.Kubisova@bo.mpsv.cz
Ing. Zlatka Měřínská
tel.: 543 160 272
e-mail: Zlatka.Merinska@bo.mpsv.cz
Dana Knězková
tel.: 543 160 288
e-mail: Dana.Knezkova@bo.mpsv.cz
Jaroslav Furch
tel.: 543 160 278
e-mail: Jaroslav.Furch@bo.mpsv.cz
David Peruth
tel.: 543 160 278
e-mail: David.Peruth@bo.mpsv.cz
Ing. Lenka Nedomová
tel.: 542 164 551
e-mail: Lenka.Nedomova@bo.mpsv.cz
Lea Pirochtová
tel.: 542 164 548
e-mail: Lea.Pirochtova@bo.mpsv.cz
David Peruth
tel.: 543 160 278
e-mail: David.Peruth@bo.mpsv.cz
Pavel Petlák
tel.: 542 164 514
e-mail: Pavel.Petlak@bo.mpsv.cz
MUDr. Jaromíra Neugebauerová
tel.: 543 160 364
e-mail: Jaromira.Neugebauerova@bo.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Ivančice

Kontaktní informace

546 452 416, 546 210 087, 546 210 480
Úřad práce Brno-venkov
Dislokované pracoviště Ivančice
Široká č.p. 401/16
664 91 Ivančice - Ivančice

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Marie Křenková
tel.: 546 452 416
e-mail: Marie.Krenkova@bo.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Pohořelice

Kontaktní informace

519 424 087
Úřad práce Brno-venkov
Dislokované pracoviště Pohořelice
Vídeňská č.p. 699
691 23 Pohořelice - Pohořelice

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Miloš Hodoň
tel.: 519 424 087
e-mail: Milos.Hodon@bo.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Rosice

Kontaktní informace

546 411 065, 546 410 670
Úřad práce Brno-venkov
Dislokované pracoviště Rosice
Tyršova č.p. 75
665 01 Rosice - Rosice

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Lenka Vyhnalíková
tel.: 546 411 065
e-mail: Lenka.Vyhnalikova@bo.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Tišnov

Kontaktní informace

549 410 753, 549 411 114, 549 411 005, 549 411 014
Úřad práce Brno-venkov
Dislokované pracoviště Tišnov
Bezručova č.p. 21
666 01 Tišnov - Tišnov

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Bc. Marie Antonyová DiS.
tel.: 549 410 753
e-mail: Marie.Antonyova@bo.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Židlochovice

Kontaktní informace

547 231 066, 547 210 929, 547 210 971
Úřad práce Brno-venkov
Dislokované pracoviště Židlochovice
Komenského č.p. 80
667 01 Židlochovice - Židlochovice

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 pouze pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Kontaktní osoby

Bc. Iveta Kožnárková
tel.: 547 231 066
e-mail: Iveta.Koznarkova@bo.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis