Detail úřadu práce > Úřad práce Brno-město

Úřad práce Brno-město

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

543 517 111
543 211 349
Úřad práce Brno-město
Křenová č.p. 111/25
602 00 Brno - Trnitá

Úřední doba

07:30 - 17:00
07:30 - 14:30
07:30 - 17:00
07:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

07:30 - 17:00
07:30 - 14:30
07:30 - 17:00
07:30 - 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
07:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Ing. Jiří Uklein Ph.D.
tel.: 543 517 214
e-mail: jiri.uklein@bm.mpsv.cz
Zlata Mojžíšková
tel.: 543 517 214
e-mail: Zlata.Mojziskova@bm.mpsv.cz
RNDr. Jiří Fukan Ph.D.
tel.: 543 517 179
e-mail: Jiri.Fukan@bm.mpsv.cz
Mgr. Lenka Benešová
tel.: 543 517 235
e-mail: Lenka.Benesova@bm.mpsv.cz
Věra Svobodová
tel.: 543 517 238
e-mail: Vera.Svobodova@bm.mpsv.cz
Mgr. Pavel Ondrák
tel.: 543 517 411
e-mail: Pavel.Ondrak@bm.mpsv.cz
Mgr. Ivana Ondráková
tel.: 543 517 217
e-mail: Ivana.Ondrakova@bm.mpsv.cz
Mgr. Jiří Tesař
tel.: 543 517 219
e-mail: Jiri.Tesar@bm.mpsv.cz
Ing. Radana Kocourková
tel.: 543 517 248
e-mail: Radana.Kocourkova@bm.mpsv.cz
Paed.Dr. Eva Blažková
tel.: 541 242 020
e-mail: Eva.Blazkova@bm.mpsv.cz
Ing. Eva Štěpánová
tel.: 543 517 239
e-mail: Eva.Stepanova@bm.mpsv.cz
Lubomír Macfelda
tel.: 543 517 288
e-mail: Lubomir.Macfelda@bm.mpsv.cz
Ing. Hubert Přibyl
tel.: 541 557 510
e-mail: Hubert.Pribyl@bm.mpsv.cz
Jarmila Vymazalová
tel.: 541 557 512
e-mail: Jarmila.Vymazalova@bm.mpsv.cz
Zdeňka Floriánová
tel.: 541 557 511
e-mail: Zdenka.Florianova@bm.mpsv.cz
Radek Vlach
tel.: 541 557 530
e-mail: Radek.Vlach@bm.mpsv.cz
MUDr. Ladislav Šenkyřík
tel.: 541 557 587
e-mail: Ladislav.Senkyrik@bm.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Královo Pole

Kontaktní informace

541 244 158
Úřad práce Brno-město
Dislokované pracoviště Královo Pole
Palackého třída č.p. 425/89
612 00 Brno - Královo Pole

Úřední doba

07:30 - 17:00
07:30 - 14:30
07:30 - 17:00
07:30 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

07:30 - 17:00
07:30 - 14:30
07:30 - 17:00
07:30 - 13:00 Neúřední den - pouze příjem žádostí uchazečů o zaměstnání, evidence proběhne následující den (v pátek).
07:30 - 13:00

Kontaktní osoby

Hana Poláková
tel.: 541 244 158
e-mail: hana.polakova@bm.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis