Detail úřadu práce > Úřad práce v Blansku

Úřad práce v Blansku

Volná místa na tomto úřadu práce

Kontaktní informace

950 103 111
950 103 302
Úřad práce v Blansku
Vodní č.p. 1992/9
678 01 Blansko - Blansko
Svitavská 500, 678 01 Blansko

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.

Kontaktní osoby

JUDr. Jitka Lorková
tel.: 950 103 300
e-mail: jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Darja Nezvalová
tel.: 950 103 111
e-mail: Darja.Nezvalova@bk.mpsv.cz
Mgr. Zdeňka Trojáčková
tel.: 950 103 316
e-mail: Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Ing. Eva Skácelová
tel.: 950 103 424
e-mail: Eva.Skacelova@bk.mpsv.cz
Romana Čejková
tel.: 950 103 321
e-mail: Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Ing. Jiří Dvořák
tel.: 950 103 324
e-mail: Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
JUDr. Milada Linkensederová
tel.: 950 103 327
e-mail: Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ing. Ivana Němcová
tel.: 950 103 315
e-mail: Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Ing. Eva Skácelová
tel.: 950 103 424
e-mail: Eva.Skacelova@bk.mpsv.cz
Zdeněk Čejka
tel.: 950 103 312, 777 949 929
e-mail: Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Zdeněk Čejka
tel.: 950 103 312, 777 949 929
e-mail: Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
JUDr. Eva Ševčíková
tel.: 950 103 515
e-mail: Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Igor Sedlák DiS.
tel.: 950 103 313, 775 249 932
e-mail: Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz
MUDr. Jindřiška Dvořáková
tel.: 516 413 539
e-mail: Jindriska.Dvorakova@bk.mpsv.cz

Bankovní spojení

Bankovní spojení pro pasivní politiku zaměstnanosti:
Bankovní spojení pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace:
Bankovní spojení pro insolvenci (výdajový účet):
Příjmový účet úřadu práce:
Účet úřadu práce pro inkaso správních poplatků:

Dislokované pracoviště Boskovice

Kontaktní informace

516 453 551- 552
516 453 552
Úřad práce v Blansku
Dislokované pracoviště Boskovice
nám. Dr. Snětiny č.p. 2275/2
680 01 Boskovice - Boskovice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 17:00
08:00 - 13:00
08:00 - 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.

Kontaktní osoby

Ing. Vladimír Molnár
tel.: 516 453 551
e-mail: vladimir.molnar@bk.mpsv.cz

Dislokované pracoviště Letovice

Kontaktní informace

516 474 010
516 474 010
Úřad práce v Blansku
Dislokované pracoviště Letovice
Masarykovo náměstí č.p. 212/17
679 61 Letovice - Letovice

Úřední doba

08:00 - 17:00
08:00 - 17:00

Úřední hodiny pro zprostředkování

08:00 - 17:00
08:00 - 17:00

Kontaktní osoby

Ing Vladimír Molnár
tel.: 516 453 551
e-mail: vladimir.molnar@bk.mpsv.cz
nebankovní půjčkyjazykové CD, výuka cizích jazyků domajak napsat životopis